Město České Velenice
České Velenice
rozšířené vyhledávání

Autobusové spojení

Trasa České Velenice – Jindřichův Hradec – ČSAD
Trasa České Velenice – Třeboň – ČSAD

Trasa České Velenice – Jindřichův Hradec – ČSAD (340329)

Jízní řád zde


Trasa České Velenice – Třeboň – ČSAD (340319)

Jízdní řád zde

Datum vložení: 17. 2. 2021 11:38
Datum poslední aktualizace: 24. 2. 2023 8:21

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Chci se zaregistrovat

Aktuální počasí

dnes, sobota 17. 10. 2026
zataženo 17 °C 4 °C
neděle 18. 10. zataženo 16/8 °C
pondělí 19. 10. jasno 15/5 °C
úterý 20. 10. oblačno 14/6 °C

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Srážkoměr

Srážkoměr
www.povodnovyportal.cz
Vyberte obec ,,České Velenice"

Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu

Fotogalerie

Fotogalerie

Videomagazín

Videomagazín

Záchranný kruh

Kalendář akcí

Říjen2026
Po Út St Čt Pá So Ne

Mobilní aplikace v Obraze

Aplikace vám přináší přehled aktualit z webů vybraných obcí, upozorní vás na nově vložené zprávy, dozvíte se včas o pořádaných akcích, můžete si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce vybrané obce.