Zavřít menu

Rozhýbejme Velenice

                  

Stránka vznikla za účelem předávání nejrůznějších informací z hlediska sportu, turistiky a volnočasových aktivit v našem městě a okolí. Budeme vás zde informovat o událostech, které chystáme a obohacovat o nejrůznější tipy na výlety.


ANDĚLSKÁ STEZKA

Andělská stezka vznikla za účelem pohybu, který má příznivý vliv na naše zdraví a imunitu. A toho v dnešní nelehké době potřebujeme více než dost. Naše stezka nese svůj líbezný název po Andělském vrchu a je obohacená o vědomostní kvíz, který se skládá z dvanácti otázek. Otázky jsme se snažili vytvořit tak, aby si zasoutěžila celá rodina.

Sestavili jsme otázky pro čtyři věkové kategorie:

1. předškoláci, školáci 1. stupně
2. školáci 2. stupeň, dospívající do 18 let
3. dospělí
4. senioři

Je velice obtížné sestavit okruh otázek, který by vyhovoval vždy dané věkové kategorii, proto je zde možnost, udělat si procházku i vícekrát a zkusit si zodpovědět otázky i z jiné věkové kategorie.

Ve schránce si vezměte formulář, který slouží k zaznamenávání vašich odpovědí. Pokud s sebou máte telefon s internetem, můžete využít online formulář, na který se dostanete pomocí QR kódu. Na konci stezky je poštovní schránka, kam vhazujte vaše vyplněné formuláře. Stezku prosím udržujte v čistotě a nevyhazujte zde žádné odpadky. Kdybyste narazili na zničenou ceduli nebo jakkoli poničené otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Slosování výsledků a zveřejnění správných odpovědí proběhne 19. dubna 2021. Výsledky budou umístěné v Informačním centru Fénix České Velenice nebo na webových či facebookových stránkách Rozhýbejme Velenice. Teď už vám přejeme hodně štěstí při plnění otázek a příjemnou procházku na čerstvém vzduchu.

Andělská stezka - mapa
Andělská stezka - kartička