Město České Velenice
České Velenice

Elektronická úřední deska

Spolu s tím, jak narůstá množství dokumentů, u kterých je nutné zveřejňovat je na úřední desce, je třeba řešit i kapacitu stávajících vitrín. U městského úřadu proto bude umístěna elektronická úřední deska.

Jedná se o informační kiosek ve stojanovém provedení, který bude vybaven velkým 46 palcovým dotykovým displejem. Ten umožní zobrazení všech dokumentů přímo na obrazovce.
Bude tak zajištěno pohodlné vyhledávání všech dokumentů z úřední desky. Kiosek s displejem bude řešen i pro možnost ovládání jak pro seniory, tak pro hendikepované a tělesně postižené osoby (například osoby na vozíku).
Kromě samotných dokumentů bude na obrazovce možné zobrazit i webové stránky města. Kiosek bude v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Ještě nějaký čas (praxe ukáže, jak dlouhý) však budou k dispozici dokumenty v papírové podobě i na stávající úřední desce.

Datum vložení: 30. 9. 2021 12:40
Datum poslední aktualizace: 30. 9. 2021 12:50
Autor:

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Chci se zaregistrovat

dnes, čtvrtek 9. 12. 2021
sněžení 0 °C -2 °C
pátek 10. 12. skoro jasno 1/-5 °C
sobota 11. 12. mírné sněžení 1/-5 °C

Srážkoměr

www.povodnovyportal.cz
Vyberte obec ,,České Velenice"

Hlášení rozhlasu

Videomagazín

Mobilní aplikace v Obraze

Aplikace vám přináší přehled aktualit z webů vybraných obcí, upozorní vás na nově vložené zprávy, dozvíte se včas o pořádaných akcích, můžete si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce vybrané obce.