Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Česko-rakouské komunitní centrum FENIX

Tschechisch-österreichisches kommunes Zentrum FENIX

   logo 1 logo 2   logo 3

FENIX

Kontaktní adresa

Kontakt Nataša Přibylová Pivničková
E-mail nppribylova@meu.velenice.cz
Telefon +420 702 143 457
Adresa Revoluční 245, České Velenice
Webové stránky www.fenixvelenice.cz


Česko-rakouské komunitní centrum FENIX vzniklo celkovou rekonstrukcí bývalé budovy kina.

 

Přehled akcí ve FENIXu naleznete na těchto webových stránkách pod záložkou
Volný čas a podzáložkou Kalendář akcí.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MK Piškůtek: Logopedie

MK Piškůtek: Cvičení pro nejmenší

 

ŘÍJEN 2016

3. 10. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

4. 10. - Český klub (pro německy hovořící) - od 17:30 hod.
4. 10. - Tschechischer Klub (für deutsch Sprechende) - ab 17:30 Uhr

4. 10. - Filmový klub: "Americký přítel" - od 19:00 hod.
4. 10. - Filmklub: "Der Amerikanische Freund" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=pUGOMhevV70

5. 10. - Výtvarná dílna: "Podzimní věnec" - od 16:30 do 18:00 h.
5. 10. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Herbstkranz" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

6. 10. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
6. 10. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

6. 10. - Informační schůzka ke kurzu anglického jazyka pro děti (vhodné pro děti z mateřských školek + žáky 1. a 2. třídy základní školy) - od 15:00 hod.

6. 10. - Anglický klub - od 18:00 hod.
6. 10. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

8. 10. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
8. 10. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

10. 10. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

10. 10. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod. - ZRUŠENO!
10. 10. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr - ABGESAGT!

10. 10. - Ukázkové cvičení se Zuzkou a Markétou (cvičení na velkých míčích + bodystyling) - od 17:30 hod.
10. 10. - Probelektion der Turnübung mit Zuzka und Markéta (der Turnübung auf den Bällen + Bodystyling) - ab 17:30 Uhr

12. 10. - Výtvarná dílna: "Sova z muffinových košíčků" - od 16:30 do 18:00 h.
12. 10. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Eule aus Muffinkörbchen" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

13. 10. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
13. 10. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

13. 10. - Přednáška: Olej a jeho špatná pověst - od 18:00 hod.
13. 10. - Vortrag: Das Öl und sein schlechter Ruf - ab 18:00 Uhr

17. 10. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

17. 10. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
17. 10. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

18. 10. - Český klub (pro německy hovořící) - od 17:30 hod.
18. 10. - Tschechischer Klub (für deutsch Sprechende) - ab 17:30 Uhr

18. 10. - Filmový klub: "Na druhé straně" - od 19:00 hod.
18. 10. - Filmklub: "Auf den anderen Seite" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=7XNBJvFe1QI

19. 10. - Výtvarná dílna: "Víla Zvonilka" - od 16:30 do 18:00 h.
19. 10. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Glöcknerfee" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

20. 10. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
20. 10. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

21. 10. - Koncert kapely Kamašne - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
21. 10. - Konzert der Gruppe Kamašne - ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

22. 10. - Velenický Ku.F.R. - pokračování nultého ročníku přehlídky amatérského filmu
- od 17:00 hod.

23. 10. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
23. 10. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

24. 10. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

25. 10. - Dokumentární film: "Prachy v prachu" - od 19:00 hod.
Trailer: https://promitejity.cz/detail-filmu/34-prachy-v-prachu

26. 10. - Cestovatelské promítání: Rumunsko - přírodní a historické zajímavosti
- od 18:00 hod., vstupné 30,- Kč
26. 10. - Reisevortrag: Rumänien - historische und Natursehenswürdigkeiten
- ab 18:00 Uhr, Eintritt 30,- CZK

27. 10. - Anglický klub - od 18:00 hod.
27. 10. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

31. 10. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

31. 10. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
31. 10. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

 

ZÁŘÍ 2016

1. 9. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:15 do 10:15 hod.; 20,- Kč / dítě
1. 9. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:15 bis 10:15 Uhr; 20,- CZK pro Kind

4. 9. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
4. 9. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

6. 9. - Český klub (pro německy hovořící) - od 17:30 hod.
6. 9. - Tschechischer Klub (für deutsch Sprechende) - ab 17:30 Uhr

6. 9. - Filmový klub: "Spavá nemoc" - od 19:00 hod.
6. 9. - Filmklub: "Schlafkrankheit" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=_og4ulRZRrs

7. 9. - Výtvarná dílna: "Školní rozvrh hodin" - od 16:30 do 18:00 h.
7. 9. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Schulunterrichtsplan" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

8. 9. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
8. 9. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

8. 9. - Přednáška o recyklaci - od 18:00 hod.
8. 9. - Vortrag über Recycling - ab 18:00 Uhr

12. 9. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

12. 9. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
12. 9. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

12. 9. - Ukázkové cvičení rodičů a dětí a ukázkové cvičení badmintonu - od 17:30 hod.
12. 9. - Probelektion der Turnübung für Eltern und Kinder und Probelektion vom Federball - ab 17:30 Uhr

13. 9. - Informační schůzka ke kurzům německého jazyka - od 18:00 hod.

14. 9. - Výtvarná dílna: "Vlaštovky" - od 16:30 do 18:00 h.
14. 9. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Schwalben" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

15. 9. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
15. 9. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

15. 9. - Anglický klub - od 18:00 hod.
15. 9. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

18. 9. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
18. 9. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

19. 9. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

20. 9. - Český klub (pro německy hovořící) - od 17:30 hod.
20. 9. - Tschechischer Klub (für deutsch Sprechende) - ab 17:30 Uhr

20. 9. - Filmový klub: "Kdo, když ne my" - od 19:00 hod.
20. 9. - Filmklub: "Wer wenn nicht wir" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=CBafuYa0qlA

21. 9. - Výtvarná dílna: "Podzimní svícen" - od 16:30 do 18:00 h.
21. 9. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Herbstleuchter" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

22. 9. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
22. 9. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

22. 9. - Koncert kapely Strong Coffee - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
22. 9. - Konzert der Gruppe Strong Coffee - ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

26. 9. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
26. 9. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

26. 9. - Výtvarná dílna pro dospělé: Pedig - stojánek na kořenky - od 18:00 hod., přihlášky do 9. září, poplatek 100,- Kč

27. 9. - Dokumentární film: "Hiphop-erace" - od 19:00 hod.
Trailer: https://promitejity.cz/detail-filmu/36-hiphop-erace

29. 9. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
29. 9. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

29. 9. - Cestovatelské promítání: Filipíny - od 18:00 hod.
29. 9. - Reisevortrag: Philippinen - ab 18:00 Uhr

29. 9. - Anglický klub - od 18:00 hod.
29. 9. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

 

SRPEN 2016

1. 8. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

2. 8. - Filmový klub: "Sváteční řidiči" - od 19:00 hod.
2. 8. - Filmklub: "Sonntagsfahrer" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=lZTL4nz4dTQ

6. 8. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
6. 8. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

14. 8. - Koncert: Malý taneční orchestr Regent (dechová hudba) - od 14:00 do 18:00 hod. na Michlplacu, při špatném počasí ve FENIXu
14. 8. - Konzert: Malý taneční orchestr Regent (Blasmusik) - ab 14:00 bis 18:00 Uhr auf Michlplatz (vor dem Hotel Konsul), im Fall des schlechten Wetters in FENIX

15. 8. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

16. 8. - Filmový klub: "Stav věcí" - od 19:00 hod.
16. 8. - Filmklub: "Der Stand der Dinge" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=qj3V17L_Sm4

17. 8. - Výtvarná dílna: "Delfín" - od 16:30 do 18:00 h.
17. 8. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Delphin" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

18. 8. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
18. 8. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

18. 8. - Koncert skupiny BONSAI č. 3 / folk-acoustic - od 20:00 hod., na amfiteátru, při nepříznivém počasí ve FENIXu, zdarma
18. 8. - Konzert der Musikband BONSAI Nr. 3 / folk-acoustic – im Amphitheater, im Fall des schlechten Wetters in FENIX - ab 20:00 Uhr, gratis

21. 8. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
21. 8. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

22. 8. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

25. 8. - Cestovatelské promítání: Hory severního Pákistánu - od 18:00 hod.
25. 8. - Reisevortrag: Gebirge des Nordpakistans - ab 18:00 Uhr

29. 8. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

30. 8. - Dokumentární film: "Poslední sny" - od 19:00 hod.
Trailer: https://www.promitejity.cz/detail-filmu/27-posledni-sny

31. 8. - Výtvarná dílna: "Včelí úl" - od 16:30 do 18:00 h.
31. 8. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Bienenhaus" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

 

ČERVENEC 2016

4. 7. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

7. 7. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
7. 7. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

9. 7. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
9. 7. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

11. 7. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

12. 7. - Filmový klub: "Co zbývá" - od 19:00 hod.
12. 7. - Filmklub: "Was bleibt" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=EEgMtj-SMg0

13. 7. - Výtvarná dílna: "Klaun" - od 16:30 do 18:00 h.
13. 7. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Klaun" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

14. 7. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
14. 7. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

14. 7. - Koncert skupiny LÍNÝ KVARTET / alternative-soul - od 20:00 hod., na amfiteátru, při nepříznivém počasí ve FENIXu, zdarma
14. 7. - Konzert der Musikband LÍNÝ KVARTET / alternative-soul – im Amphitheater, im Fall des schlechten Wetters in FENIX - ab 20:00 Uhr, gratis

18. 7. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

19. 7. - Filmový klub: "Západ" - od 19:00 hod.
19. 7. - Filmklub: "Westen" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=23AeT2rfZn0

20. 7. - Výtvarná dílna: "Strašák ze špachtlí" - od 16:30 do 18:00 h.
20. 7. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Popanz aus Spateln" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

21. 7. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
21. 7. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

25. 7. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

26. 7. - Dokumentární film: "Běloruský sen" - od 19:00 hod.
Trailer: https://www.promitejity.cz/detail-filmu/12-belorusky-sen

28. 7. - Cestovatelské promítání: Tunisko na kole - od 18:00 hod.
28. 7. - Reisevortrag: Tunesien mit Fahrrad - ab 18:00 Uhr

31. 7. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
31. 7. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

 

ČERVEN 2016

2. 6. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
2. 6. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

2. 6. - Absolventský koncert Jakuba a Marka Zimmelových (žáků ZUŠ) - od 18:00 hod., zdarma
2. 6. - Absolventenkonzert Jakub und Marek Zimmel (Schüler aus einer Musikschule) - ab 18:00 Uhr, gratis

4. 6. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
4. 6. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

6. 6. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

7. 6. - Český klub (pro německy hovořící) - od 17:30 hod.
7. 6. - Tschechischer Klub (für deutsch Sprechende) - ab 17:30 Uhr

7. 6. - Filmový klub: "Soul Kitchen" - od 19:00 hod.
7. 6. - Filmklub: "Soul Kitchen" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=NLD1PmR4cFU

8. 6. - Výtvarná dílna: "Zrcátko z pedigu" - od 16:30 do 18:00 h.
8. 6. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Spiegel aus Material Pedig" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

8. 6. - Přednáška Sboru dobrovolných hasičů České Velenice: Jak zabezpečit svůj dům před dovolenou? - od 18:00 hod., zdarma
8. 6. - Vortrag vom Verein Freiwillige Feuerwehr České Velenice: Wie kann man sein Haus vor dem Urlaub sichern? - ab 18:00 Uhr, gratis

9. 6. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
9. 6. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

9. 6. - Anglický klub - od 18:00 hod.
9. 6. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

13. 6. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

15. 6. - Výtvarná dílna: "Srdíčková zvířátka" - od 16:30 do 18:00 h.
15. 6. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Herztierchen" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

16. 6. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
16. 6. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

16. 6. - Anglický klub - od 18:00 hod.
16. 6. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

16. 6. - Koncert skupiny PERGAMEN / bluegrass, country, folk - od 19:00 hod., na amfiteátru, při nepříznivém počasí ve FENIXu, zdarma
16. 6. - Konzert der Musikband PERGAMEN / Bluegrass, Country, Folk – im Amphitheater, im Fall des schlechten Wetters in FENIX - ab 19:00 Uhr, gratis

19. 6. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
19. 6. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

20. 6. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

21. 6. - Český klub (pro německy hovořící) - od 17:30 hod.
21. 6. - Tschechischer Klub (für deutsch Sprechende) - ab 17:30 Uhr

21. 6. - Filmový klub: "Otloukánek" - od 19:00 hod.
21. 6. - Filmklub: "Der Verdingbub" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Q1PB_C8Nw9I

22. 6. - Výtvarná dílna: "Kytičky z víček" - od 16:30 do 18:00 h.
22. 6. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Blümchen aus Schraubverschluss" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

23. 6. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
23. 6. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

23. 6. - Cestovatelské promítání: Maroko - od 18:00 hod.
23. 6. - Reisevortrag: Marokko - ab 18:00 Uhr

27. 6. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

29. 6. - Výtvarná dílna: "Rak" - od 16:30 do 18:00 h.
29. 6. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Krebs" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

30. 6. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
30. 6. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

 

KVĚTEN 2016

2. 5. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

3. 5. - Malování a kreslení - od 16:30 do 18:00 hod.
3. 5. - Malen und Zeichnen - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

3. 5. - Český klub (pro německy hovořící) - od 17:30 hod.
3. 5. - Tschechischer Klub (für deutsch Sprechende) - ab 17:30 Uhr

3. 5. - Filmový klub: "Sólo pro Sunny" - od 19:00 hod.
3. 5. - Filmklub: "Solo Sunny" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=piyd6gxw63s

4. 5. - Výtvarná dílna: "Obrázek pro maminku" - od 16:30 do 18:00 h.
4. 5. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Bild für Mutti" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

5. 5. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
5. 5. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

5. 5. - Anglický klub - od 18:00 hod.
5. 5. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

7. 5. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
7. 5. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

9. 5. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

9. 5. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
9. 5. -Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

11. 5. - Výtvarná dílna: "Srdíčkový déšť" - od 16:30 do 18:00 h.
11. 5. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Herz-Regen" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

12. 5. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
12. 5. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

12. 5. - Koncert kapely Naked Proffesors - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
12. 5. - Konzert der Gruppe Naked Proffesors - ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

16. 5. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

17. 5. - Český klub (pro německy hovořící) - od 17:30 hod.
17. 5. - Tschechischer Klub (für deutsch Sprechende) - ab 17:30 Uhr

17. 5. - Filmový klub: "Stopa kamenů" - od 19:00 hod.
17. 5. - Filmklub: "Spur der Steine" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=wbDez50YZGo

18. 5. - Výtvarná dílna: "Zvířátka z CD" - od 16:30 do 18:00 h.
18. 5. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Tiere aus CDs" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

19. 5. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
19. 5. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

19. 5. - Anglický klub - od 18:00 hod.
19. 5. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

19. 5. - Cestovatelské promítání: Filipíny - od 18:00 hod.
19. 5. - Reisevortrag: Philippinen - ab 18:00 Uhr

22. 5. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
22. 5. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

23. 5. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

23. 5. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
23. 5. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

25. 5. - Výtvarná dílna: "Papírová rybička" - od 16:30 do 18:00 h.
25. 5. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Fisch aus Papier" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

26. 5. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
26. 5. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

26. 5. - Cvičení dětí na trampolínách - od 17:00 hod. - ukázková lekce
26. 5. - Turnen für Kinder - ab 17:00 Uhr - Probelektion

26. 5. - Přednáška o luštěninách se Sylvou Weber - od 18:00 hod.
26. 5. - Vortrag von Sylva Weber: Hülsenfrüchte - ab 18:00 Uhr

30. 5. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

31. 5. - Dokumentární film: "Na sever od slunce" - od 19:00 hod.

 

DUBEN 2016

2. 4. - Velenický KUFR - nultý ročník amatérského filmu - od 17:00 hod.

4. 4. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

4. 4. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
4. 4. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

5. 4. - Filmový klub: "Tak šťastný jsem ještě nikdy nebyl" - od 19:00 hod.
5. 4. - Filmklub: "So glücklich war ich noch nie" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=eZMjJKqN8y8

6. 4. - Výtvarná dílna: "Čáp a vlaštovka" - od 16:30 do 18:00 h.
6. 4. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Storch und Schwalbe" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

7. 4. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
7. 4. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

7. 4. - Anglický klub - od 18:00 hod.
7. 4. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

9. 4. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
9. 4. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

11. 4. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

12. 4. - Malování a kreslení - od 16:30 do 18:00 hod.
12. 4. - Malen und Zeichnen - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

13. 4. - Výtvarná dílna: "Přívěsek na klíče" - od 16:30 do 18:00 h.
13. 4. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Schlüsselanhänger" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

13. 4. - Přednáška o bylinkách - od 18:30 hod.

14. 4. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
14. 4. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

14. 4. - Koncert kapely Kaplan's Friends Blues Band - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
14. 4. - Konzert der Gruppe Kaplan's Friends Blues Band - ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

18. 4. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

19. 4. - Filmový klub: "Poll" - od 19:00 hod.
19. 4. - Filmklub: "Poll" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=N4r9DxdUdlg

20. 4. - Výtvarná dílna: "Letadlo" - od 16:30 do 18:00 h.
20. 4. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Flugzeug" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

21. 4. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
21. 4. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

21. 4. - Anglický klub - od 18:00 hod.
21. 4. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

24. 4. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
24. 4. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

25. 4. - Logopedická poradna - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené,
kontakt: Mgr. Radka Lacinová - 723 564 748

25. 4. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
25. 4. -Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

26. 4. - Dokumentární film: "Vražedná pole na Srí Lance" - od 19:00 hod.

27. 4. - Výtvarná dílna: "Papírová slunečnice" - od 16:30 do 18:00 h.
27. 4. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Sonnenblume aus Papier" - ab 16:30 bis 18:00Uhr

28. 4. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
28. 4. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

28. 4. - Cestovatelské promítání: Blízké Alpy - od 18:00 hod.
28. 4. - Reisevortrag: Nahe Alpen - ab 18:00 Uhr

 

BŘEZEN 2016

2. 3. - Výtvarná dílna: "Barevná kuřátka" - od 16:30 do 18:00 h.
2. 3. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Bunte Hühnchen" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

3. 3. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
3. 3. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

3. 3. - Anglický klub - od 18:00 hod.
3. 3. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

5. 3. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
5. 3. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

7. 3. - MK Piškůtek: Logopedie - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené

8. 3. - Filmový klub: "Sakra, kluku" - od 19:00 hod.
8. 3. - Filmklub: "Oh Boy" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Rro7s2tN44E

9. - 11. 3. - Jarní tvoření pro děti ve FENIXu
9. - 11. 3. - Bildende Frühlingswerkstätte im FENIX

10. 3. - Koncert kapely SEASON MATCH - jazz, od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
10. 3. - Konzert der Gruppe SEASON MATCH - jazz, ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

14. 3. - MK Piškůtek: Logopedie - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené

14. 3. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
14. 3. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

15. 3. - Malování a kreslení - od 16:30 do 18:00 hod.
15. 3. - Malen und Zeichnen - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

16. 3. - Výtvarná dílna: "Velikonoční zajíčci" - od 16:30 do 18:00 h.
16. 3. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Osterhasen" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

17. 3. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
17. 3. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

17. 3. - Anglický klub - od 18:00 hod.
17. 3. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

19. 3. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
19. 3. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

20. 3. - Pohádka pro děti: Princ Jaromil, hraje Divadlo Studna - od 14:30 hod., zdarma
20. 3. - Märchen für Kinder: Prinz Jaromil, spielt Theater Studna - ab 14:30 Uhr, gratis

20. 3. - Koncert dudácké kapely z jižních Čech "Venkovská dudácká muzika Bedrník" - od 15:15 hod., zdarma
20. 3. - Konzert der Dudelsackband aus Südböhmen "Venkovská dudácká muzika Bedrník" - ab 15:15 Uhr, gratis

21. 3. - Vynášení Morany, sraz v 09:15 hod. před MŠ Na Sadech
21. 3. - Umhertragen der Morena zum Fluss, um 09:15 Uhr vor Kindergarten Na Sadech

21. 3. - MK Piškůtek: Logopedie - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené

21. 3. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
21. 3. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

22. 3. - Filmový klub: "Jeden den v Evropě" - od 19:00 hod.

23. 3. - Výtvarná dílna: "Velikonoční zvířátka ze lžiček" - od 16:30 do 18:00 h.
23. 3. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Ostertierchen aus Teelöffel" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

24. 3. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
24. 3. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

24. 3. - Představení novinek u připravovaného Trolejbusu TMG - od 18:00 hod.
24. 3. - Vorführung der Neuigkeiten beim vorbereiteten Oberleitungsomnibus TMG - ab 18:00 Uhr

29. 3. - Dokumentární filmy: "Epicentrum" + "Šitkredit" - od 19:00 hod.

30. 3. - Výtvarná dílna: "Ptačí budky" - od 16:30 do 18:00 h.
30. 3. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Vogelhäuser" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

30. 3. - Cestovatelské promítání: Národní parky Patagonie - od 18:00 hod.
30. 3. - Reisevorführung: Naturparke in Patagonien - ab 18:00 Uhr

31. 3. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
31. 3. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

31. 3. - JUMPING - ukázková lekce - od 17:00 hod.
31. 3. - JUMPING - Probelektion - ab 17:00 Uhr

31. 3. - Anglický klub - od 18:00 hod.
31. 3. - Englischklub - ab 18:00 Uhr

 

ÚNOR 2016

1. 2. - MK Piškůtek: Logopedie - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené

2. 2. - Filmový klub: "Vrah mezi námi" - od 19:00 hod.
2. 2. - Filmklub: "M – Eine Stadt sucht einen Mörder" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=d1344KFFpRo

3. 2. - Výtvarná dílna: "Vločky ze zažehlovacích korálků" - od 16:30 do 18:00 h.
3. 2. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Flocken aus Perlen zum Aufbügeln" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

4. 2. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
4. 2. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

4. 2. - Anglický klub - od 18:00 hod.
4. 2. - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

5. 2. - Oslava prvního roku od otevření centra FENIX - od 19:00 hod.
5. 2. - Feier des ersten Jahrestages der Öffnung des Zentrums FENIX - ab 19:00 Uhr

6. 2. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
6. 2. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

8. 2. - MK Piškůtek: Logopedie - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené

8. 2. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
8. 2. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

10. 2. - Výtvarná dílna: "Letadélka z kolíčků" - od 16:30 do 18:00 h.
10. 2. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Kleine Flugzeuge aus Klammern" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

11. 2. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
11. 2. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

11. 2. - Přednáška "Zdravá výživa pro děti" - od 9:30 hod. - hlídání dětí zajištěno
11. 2. - Vortrag "Gesunde Ernährung für Kinder" - ab 9:30 Uhr - Kinderbetreuung gewährleistet

11. 2. - Přednáška "Zdravá výživa pro dospělé" - od 18:00 hod.
11. 2. - Vortrag "Gesunde Ernährung für Erwachsene" - ab 18:00 Uhr

15. 2. - MK Piškůtek: Logopedie - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené

16. 2. - Malování a kreslení - od 16:30 do 18:00 hod.
16. 2. - Malen und Zeichnen - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

16. 2. - Filmový klub: "Nikolaikirche" - od 19:00 hod.
16. 2. - Filmklub: "Nikolaikirche" - ab 19:00 Uhr

17. 2. - Výtvarná dílna: "Papírové masky" - od 16:30 do 18:00 h.
17. 2. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Papiermasken" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

18. 2. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
18. 2. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

18. 2. - Anglický klub - od 18:00 hod.
18. 2. - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

18. 2. - Koncert kapely JUST - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
18. 2. - Konzert der Gruppe JUST - ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

21. 2. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
21. 2. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

22. 2. - MK Piškůtek: Logopedie - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené

22. 2. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
22. 2. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

23. 2. - Filmový klub: "Dál nic" - od 19:00 hod. - dokumentární film
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Z9wlb7hNqdg

24. 2. - Výtvarná dílna: "Mochomůrky" - od 16:30 do 18:00 h.
24. 2. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Wulstlinge" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

24. 2. - Cestovatelské promítání: Mexiko a Guatemala - od 18:00 hod. - s Michaelou Poborskou
24. 2. - Reisevorführung: Mexiko und Guatemala - ab 18:00 Uhr - mit Michaela Poborská

25. 2. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
25. 2. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

25. 2. - PILOXING - ukázková lekce cvičení - od 17:00 hod.

29. 2. - MK Piškůtek: Logopedie - od 13:30 do 18:00 hod. - pro předem přihlášené

 

LEDEN 2016

4. 1. - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

5. 1. - Filmový klub: "Vrahové mezi námi" - od 19:00 hod.
5. 1. - Filmklub: "Die Mörder sind unter uns" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=2RGOt8ON2Yg

6. 1. - Výtvarná dílna: "Tři králové" - od 16:30 do 18:00 h.
6. 1. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Drei Könige" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

7. 1. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
7. 1. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

7. 1. - Anglický klub - od 18:00 hod.
7. 1. - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

9. 1. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
9. 1. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

11. 1. - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

11. 1. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
11. 1. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

12. 1. - Nový kurz anglického jazyka pro začátečníky - od 16:00 hod. - informativní setkání

12. 1. - Malování a kreslení - od 16:30 do 18:00 hod.
12. 1. - Malen und Zeichnen - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

13. 1. - Výtvarná dílna: "Zimní obrázek" - od 16:30 do 18:00 h.
13. 1. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Winterbild" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

14. 1. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
14. 1. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

14. 1. - Přednáška Milana Koželuha: "Opuštěná krajina" - od 18:00 hod.
14. 1. - Vortrag von Milan Koželuh: "Vereinsamte Landschaft" - ab 18:00 Uhr

18. 1. - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

19. 1. - Filmový klub: "Martha" - od 19:00 hod.
19. 1. - Filmklub: "Martha" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=8z0tVsI-63g

20. 1. - Výtvarná dílna: "Ozdobné závěsy - balóny" - od 16:30 do 18:00 h.
20. 1. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Schmuckvorhänge - Ballone" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

20. 1. - Kurz základů sebeobrany - od 17:30 hod., ukázková hodina
20. 1. - Selbstschutzkurs - ab 17:30 Uhr, Probestunde

21. 1. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
21. 1. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

21. 1. - Anglický klub - od 18:00 hod.
21. 1. - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

21. 1. - Koncert: Operní a operetní árie v doprovodu klavíru - od 19:00 hod.
21. 1. - Konzert: Opern- und Operettenarien am Klavier begleitet - ab 19:00 Uhr

24. 1. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
24. 1. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

25. 1. - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

25. 1. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
25. 1. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

26. 1. - Filmový klub: "Střed" - od 19:00 hod. - dokumentární film
26. 1. - Filmklub: "Mitte" - ab 19:00 Uhr - der Dokumentarfilm
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=2A3v8msZAYE

27. 1. - Výtvarná dílna: "Kytičky" - od 16:30 do 18:00 h.
27. 1. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Blümchen" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

27. 1. - Cestovatelské promítání: Vietnam - od 18:00 hod. - přednáší Topi Pigula
27. 1. - Reisevorführung: das Vietnam - ab 18:00 Uhr - mit Topi Pigula

28. 1. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
28. 1. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

 

PROSINEC 2015

 

1. 12. - Malování a kreslení - od 16:30 do 18:00 hod.
1. 12. - Malen und Zeichnen - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

1. 12. - Filmový klub: "Třídní vztahy" - od 19:00 hod.
1. 12. - Filmklub: "Klassenverhältnisse" - ab 19:00 Uhr

2. 12. - Výtvarná dílna: "Sněhuláci z pet lahví" - od 16:30 do 18:00 h.
2. 12. - Bildende Werkstätte für Kinder: "Schneemänner von PET-Flaschen" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

3. 12. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
3. 12. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

3. 12. - Anglický klub - od 18:00 hod.
3. 12. - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

6. 12. - Dobročinný adventní koncert: Smíšený pěvecký sbor Pěslav-Ozvěna - od 19:00 h., vstupné dobrovolné
6. 12. - Benefiz-Adventskonzert: Gemischter Chor Pěslav-Ozvěna - ab 19:00 Uhr, Eintritt freiwillig

7. 12. - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

7. 12. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
7. 12. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

9. 12. - Vánoční výtvarná dílna pro děti, max. počet dětí ve skupině: 25 - bez přihlášek, od 16:30 do 18:00 hod.
9. 12. - Weihnachtswerkstatt für Kinder, maximale Anzahl von Kindern in einer Gruppe: 25 - ohne Anmeldung, ab 16:30 bis 18:00 Uhr

9. 12. - Přednáška Milana Koželuha: "Se svatými Novohradskými horami" - od 18:30 hod.
9. 12. - Vortrag von Milan Koželuh: "Mit Heiligen durch Gratzener Bergland" - ab 18:30 Uhr

10. 12. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
10. 12. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

12. 12. - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
12. 12. - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

14. 12. - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

14. 12. - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
14. 12. - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

15. 12. - Filmový klub: "Love Steaks" - od 19:00 hod.
15. 12. - Filmklub: "Love Steaks" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=-YUp_u7Rob0

17. 12. - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
17. 12. - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

17. 12. - Anglický klub - od 18:00 hod.
17. 12. - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

17. 12. - Přednáška Jiřího Cukra: "Životní pouť neobyčejného kněze Františka Jana Kroihera" - od 18:00 hod.
17. 12. - Vortrag von Jiří Cukr: "Lebensreise eines außergewöhnlichen Priesters, František Jan Kroihers" - ab 18:00 Uhr

20. 12. - Výtvarná dílna pro děti: "Zdobení vánočních perníčků" - od 09:00 do 11:00 hod., poplatek 30,- Kč / dítě
20. 12. - Bildende Werkstatt für Kinder: "Weihnachtslebkuchen dekorieren" - ab 09:00 bis 11:00 Uhr, Gebühr 30,- CZK pro Kind

20. 12. - Adventní koncert: Glamini & Zvoneček & Jihočeská Podhoranka - od 17:00 hod., vstupné dobrovolné
20. 12. - Adventskonzert: Glamini & Zvoneček & Jihočeská Podhoranka - ab 17:00 Uhr, Eintritt freiwillig

21. 12. - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

 

LISTOPAD 2015

 

2. 11. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

3. 11. 2015 - Filmový klub: "Hanami - čas kvetoucích třešní" - od 19:00 hod.
3. 11. 2015 - Filmklub: "Kirschblüten - Hanami" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Ein-tupWvOU

4. 11. 2015 - Výtvarná dílna: "Hrajeme si na malíře" - od 16:30 do 18:00 h.
4. 11. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Wir spielen die Maler" - ab 16:30 bis
18:00 Uhr

5. 11. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
5. 11. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

5. 11. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
5. 11. 2015 - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

7. 11. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
7. 11. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

9. 11. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

9. 11. 2015 - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
9. 11. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

11. 11. 2015 - Výtvarná dílna: "Dráčci - zápich do květináče" - od 16:30 do 18:00 h.
11. 11. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Kleine Drachen - Einstechen in einen Blumentopf" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

11. 11. 2015 - Přednáška Milana Koželuha: "Zanikající světy" - od 18:00 hod.
11. 11. 2015 - Vortrag von Milan Koželuh: "Untergehende Welten" - ab 18:00 Uhr.

12. 11. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
12. 11. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

12. 11. 2015 - Výtvarná dílna: "Mimoni" - od 16:30 do 18:00 h.
12. 11. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Minions" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

16. 11. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

18. 11. 2015 - Výtvarná dílna: "Netopýři" - od 16:30 do 18:00 h.
18. 11. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Fledermäuse" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

19. 11. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
19. 11. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

19. 11. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
19. 11. 2015 - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

20. 11. 2015 - Poslechový klubový pořad Kaleidoskop Jana Rejžka - od 18:00 hod.
20. 11. 2015 - Hörprogramm im Club Jan Rejžek's Kaleidoskop - ab 18:00 Uhr

22. 11. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
22. 11. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

23. 11. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

23. 11. 2015 - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 h., na domově mládeže
23. 11. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

24. 11. 2015 - Dokumentární film: "Ilegální máma" - od 19:00 hod.
24. 11. 2015 - Der Dokumentarfilm: "Mama Illegal" - ab 19:00 Uhr
Trailer: http://www.jedensvet.cz/2012/filmy-a-z/21512-ilegalni-mama

25. 11. 2015 - Výtvarná dílna: "Vánoční přáníčka" - od 16:30 do 18:00 h.
25. 11. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Weihnachtsglückwünsche" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

26. 11. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
26. 11. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

26. 11. 2015 - Výtvarná dílna: "Andílci a stromečky z dortových krajek" - od 16:30 do 18:00
26. 11. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Engelchen und Bäumchen von Tortenspitzen" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

26. 11. 2015 - Koncert: "Trio de Compostela" - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
26. 11. 2015 - Konzert: "Trio de Compostela" - ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

29. 11. 2015 - Divadlo pro děti "Otesánek, O Palečkovi" - od 16:00 hod., bez vstupného

30. 11. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

 

ŘÍJEN 2015

1. 10. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
1. 10. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

1. 10. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
1. 10. 2015 - Englischklub - ab 18:00 Uhr

5. 10. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

6. 10. 2015 - Filmový klub: "Hannah Arendt" - od 19:00 hod.
6. 10. 2015 - Filmklub: "Hannah Arendt" - ab 19:00 Uhr

7. 10. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Podzimní věneček se sovou" - od 16:30 do 18:00 h.
7. 10. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Der Herbstkranz mit der Eule" - ab 16:30 bis
18:00 Uhr

8. 10. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
8. 10. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

8. 10. 2015 - Koncert: "Fojta & Reindl" - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
8. 10. 2015 - Konzert: "Fojta & Reindl" - ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

10. 10. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
10. 10. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

12. 10. 2015 - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
12. 10. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

13. 10. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Podzimní strašidýlka" - od 16:30 do 18:00 h.
13. 10. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Herbst-Gespenster" - ab 16:30 bis
18:00 Uhr

14. 10. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Podzimní strašidýlka" - od 16:30 do 18:00 h.
14. 10. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Herbst-Gespenster" - ab 16:30 bis
18:00 Uhr

15. 10. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
15. 10. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

15. 10. 2015 - Přednáška Michala Morawetze: "Jiří Buquoy - podivínský hrabě z Nových Hradů?" - od 18:00 hod.
15. 10. 2015 - Vortrag von Michal Morawetz: "Jiří Buquoy - ein absonderlicher Graf aus Gratzen?" - ab 18:00 Uhr

20. 10. 2015 - Malování a kreslení - od 16:30 do 18:00 hod.
20. 10. 2015 - Malen und Zeichnen - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

20. 10. 2015 - Filmový klub: "Jerichow" - od 19:00 hod.
20. 10. 2015 - Filmklub: "Jerichow" - ab 19:00 Uhr

21. 10. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Dýňové hrátky" - od 16:30 do 18:00 hod.
21. 10. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Kürbis-Spiele" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

21. 10. 2015 - Přednáška Milana Koželuha: "Hvězdná hodina" - od 18:00 hod.
21. 10. 2015 - Vortrag von Milan Koželuh: "Sternstunde" - ab 18:00 Uhr.

22. 10. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
22. 10. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

22. 10. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
22. 10. 2015 - Englisch Klub - ab 18:00 Uhr

25. 10. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
25. 10. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

26. 10. 2015 - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod., na domově mládeže
26. 10. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 bis 18:30 Uhr, im Jugendheim

27. 10. 2015 - Dokumentární film: "Na stupních vítězů" - od 19:00 hod.
27. 10. 2015 - Der Dokumentarfilm: "Herbstgold" - ab 19:00 Uhr

29. 10. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
29. 10. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

 

ZÁŘÍ 2015

2. 9. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Papírové skládanky" - od 16:30 do 18:00 hod.
2. 9. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Bauspielzeuge aus Papier" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

3. 9. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
3. 9. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

5. 9. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
5. 9. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

7. 9. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

8. 9. 2015 - Filmový klub: "Slepá patrona" - od 19:00 hod.
8. 9. 2015 - Filmklub: "Blindgänger" - ab 19:00 Uhr

9. 9. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Zvířátka z květináčů" - od 16:30 do 18:00 hod.
9. 9. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Tierchen aus dem Blumentopf" - ab 16:30 bis
18:00 Uhr

10. 9. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
10. 9. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

10. 9. 2015 - Koncert: "Irské balady" - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč
10. 9. 2015 - Konzert: "Irländische Balladen" - ab 19:00 Uhr, Eintritt 50,- Kronen

14. 9. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

14. 9. 2015 - Tvůrčí odpoledne s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
14. 9. 2015 - Eko-workshop - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

14. 9. 2015 - Začátek kurzu angličtiny - od 16:30 hod.

16. 9. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Podzimní dekorace z papíru" - od 16:30 do 18:00 h.
16. 9. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Herbstdekoration aus Papier" - ab 16:30 bis
18:00 Uhr

17. 9. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
17. 9. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

17. 9. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
17. 9. 2015 - Englischklub - ab 18:00 Uhr

20. 9. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
20. 9. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

21. 9. 2015 - MK Piškůtek: Logopedie - od 14:00 do 19:00 hod. - pro předem přihlášené

21. 9. 2015 - Tvůrčí odpoledne s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 do 18:30 hod.
21. 9. 2015 - Eko-workshop - ab 15:30 bis 18:30 Uhr

22. 9. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Lapač snů" - od 16:30 do 18:00 hod.
22. 9. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Traumfänger" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

22. 9. 2015 - Filmový klub: "Rozdělené nebe" - od 19:00 hod.
22. 9. 2015 - Filmklub: "Der geteilte Himmel" - ab 19:00 Uhr

23. 9. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Ježci z listí" - od 16:30 do 18:00 hod.
23. 9. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Laubigel" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

24. 9. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 do 10:30 hod.; 20,- Kč / dítě
24. 9. 2015 - Turnen für die Kinder unter 3 Jahren - ab 9:30 bis 10:30 Uhr; 20,- CZK pro Kind

24. 9. 2015 - Cestovatelské promítání: Srí Lanka (přednáší Sabina Melhubová) - od 18:00 hod.
24. 9. 2015 - Reisevorführung: das Sri Lanka mit Sabina Melhubová - ab 18:00 Uhr

26. 9. 2015 - Výlet s panem Koželuhem na Myslivnu - přihlášky v infocentru
26. 9. 2015 - Ausflug mit Herr Koželuh auf Myslivna - Anmeldungen in Informationszentrum

29. 9. 2015 - Malování a kreslení - od 16:30 do 18:00 hod.
29. 9. 2015 - Malen und Zeichnen - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

29. 9. 2015 - Filmový klub: "Všichni spolu" - od 19:00 hod.
29. 9. 2015 - Filmklub: "Berg Fidel - eine Schule für alle" - ab 19:00 Uhr

30. 9. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Pískové obrázky" - od 16:30 do 18:00 hod.
30. 9. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Sandbilde" - ab 16:30 bis 18:00 Uhr

SRPEN 2015

4. 8. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 hod. do 10:30 hod.
4. 8. 2015 - Turnen für Kinder ab 1 bis 3 Jahren - ab 9:30 Uhr bis 10:30 Uhr

5. 8. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Zvířátka z kolíčků" - od 16:30 hod. do 18:00 hod.
5. 8. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: Klammertierchen - ab 16:30 Uhr bis 18:00 Uhr

8. 8. 2015 - Divadlo pro děti: "Pták Ohnivák a liška Ryška" - od 16:00 hod., vstupné 20,- Kč
8. 8. 2015 - Theater für Kinder: "Der Feuervogel und der Fuchs Ryška" - ab 16:00 Uhr, Eintritt 20,- Kronen

9. 8. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 hod. do 17:00 hod.
9. 8. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 Uhr bis 17:00 Uhr

11. 8. 2015 - Filmový klub: "Loni v zimě" - od 19:00 hod.
11. 8. 2015 - Filmklub: "Im Winter ein Jahr" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=EmUIQPriSGA

13. 8. 2015 - Koncert "Groovin' High" - od 19:00 hod. v amfitéatru na Sídlišti na Sadech, při špatném počasí ve Fenixu
13. 8. 2015 - Konzert "Groovin' High" - ab 19:00 Uhr im Amphitheater in Sídliště na Sadech (vor dem Geschäft FLOP), bei schlechtem Wetter im Fenix

17. - 21. 8. 2015 - Letní tvoření (tvořivé dílny pro děti od 5 let) - denně 09:00 - 12:00 hod.
17. - 21. 8. 2015 - Sommer bildende Werkstätte für Kinder ab 5 Jahren - täglich 09:00 - 12:00 Uhr

20. 8. 2015 - Cestovatelské promítání: Balkán s Alenou Nedorostovou - od 18:00 hod.
20. 8. 2015 - Reisevorführung: der Balkan mit Alena Nedorostová - ab 18:00 Uhr

22. 8. 2015 - Suchdolské divadlo "Jak to bylo s Růženkou" - od 16:00 hod., vstupné 20,- Kč
22. 8. 2015 - Das Märchen "Wie war das mit dem Dornröschen" - ab 16:00 Uhr,
Eintritt 20,- Kronen

23. 8. 2015 - Koncert dechové hudby: "Malý taneční orchestr Regent" - od 14:00 do 18:00 hod. na Michlplacu, při špatném počasí ve Fenixu
23. 8. 2015 - Blasmusikkonzert: "Malý taneční orchestr Regent" - ab 14:00 bis 18:00 Uhr auf dem Platz vor dem Hotel Konsul, bei schlechtem Wetter im Fenix

25. 8. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 hod. do 10:30 hod.
25. 8. 2015 - Turnen für Kinder ab 1 bis 3 Jahren - ab 9:30 Uhr bis 10:30 Uhr

25. 8. 2015 - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 10:00 hod. do 18:00 hod.
25. 8. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 10:00 Uhr bis 18:00 Uhr

25. 8. 2015 - Filmový klub: "Princezny z Kreuzbergu" - od 19:00 hod.
25. 8. 2015 - Filmklub: "Prinzessinnenbad" - ab 19:00 Uhr

26. 8. 2015 - Výtvarná dílna pro děti: "Indiánská čelenka" - od 16:30 hod. do 18:00 hod.
26. 8. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder: "Indianer Stirnband" - ab 16:30 Uhr bis
18:00 Uhr

 

ČERVENEC 2015

1. 7. 2015 - Výtvarná dílna: "Obal na knížku, záložka do knížky" - od 16:30 hod. do 18:00 hod.
1. 7. 2015 - Bildende Werkstätte: "Buchverpackung, Lesezeichen" - ab 16:30 Uhr bis 18:00 Uhr

7. 7. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 hod. do 10:30 hod.
7. 7. 2015 - Turnen für Kinder ab 1 bis 3 Jahren - ab 9:30 Uhr bis 10:30 Uhr

8. 7. 2015 - Výtvarná dílna: "Prstové barvy" - od 16:30 hod. do 18:00 hod.
8. 7. 2015 - Bildende Werkstätte: "Fingerfarben" - ab 16:30 Uhr bis 18:00 Uhr

8. 7. 2015 - Koncert "ONI" - od 19:00 hod. v amfitéatru na Sídlišti na Sadech, při špatném počasí ve Fenixu
8. 7. 2015 - Konzert "ONI" - ab 19:00 Uhr im Amphitheater in Sídliště na Sadech (vor dem Geschäft FLOP), bei schlechtem Wetter im Fenix

11. 7. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 hod. do 17:00 hod.
11. 7. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 Uhr bis 17:00 Uhr

14. 7. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 hod. do 10:30 hod.
14. 7. 2015 - Turnen für Kinder ab 1 bis 3 Jahren - ab 9:30 Uhr bis 10:30 Uhr

14. 7. 2015 - Filmový klub: "Barbara" - od 19:00 hod.
14. 7. 2015 - Filmklub: "Barbara" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=-l3VRf3enx8

15. 7. 2015 - Výtvarná dílna: "Papírové akvárium" - od 16:30 hod. do 18:00 hod.
15. 7. 2015 - Bildende Werkstätte: "Aquarium aus Papier" - ab 16:30 Uhr bis 18:00 Uhr

16. 7. 2015 - Divadlo SemTamFór: "Zakázané uvolnění" - od 19:00 hod., vstupné 50,- Kč

18. 7. 2015 - Pohádka pro děti "Kabaret" - od 16:00 hod., vstupné 20,- Kč
18. 7. 2015 - Das Märchen für Kinder "Kabarett" - ab 16:00 Uhr, Eintritt 20,- Kronen

21. 7. 2015 - Cvičení pro děti od 1 do 3 let - od 9:30 hod. do 10:30 hod.
21. 7. 2015 - Turnen für Kinder ab 1 bis 3 Jahren - ab 9:30 Uhr bis 10:30 Uhr

22. 7. 2015 - Výtvarná dílna: "Strašidelná maska" - od 16:30 hod. do 18:00 hod.
22. 7. 2015 - Bildende Werkstätte: "Gespenstische Maske" - ab 16:30 Uhr bis 18:00 Uhr

23. 7. 2015 - Cestovatelské promítání: Indický Himálaj - od 18:00 hod.
23. 7. 2015 - Reisevorführung: Indischer Himalaja - ab 18:00 Uhr

26. 7. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 hod. do 17:00 hod.
26. 7. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 Uhr bis 17:00 Uhr

28. 7. 2015 - Tvoření s Ivkou (Eko-workshop) - od 10:00 hod. do 18:00 hod.
28. 7. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 10:00 Uhr bis 18:00 Uhr

28. 7. 2015 - Filmový klub: "Neviditelná" - od 19:00 hod.
28. 7. 2015 - Filmklub: "Die Unsichtbare" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=oqE6jad1aCU

30. 7. 2015 - Přednáška o včelařství - od 18:00 hod.
30. 7. 2015 - Diskussion über der Bienenzucht - ab 18:00 Uhr

ČERVEN 2015

Kulturní akce v červnu
Veranstaltungen im Juni

2. 6. 2015 - Filmový klub: "Cizinka" - od 19:00 hod.
2. 6. 2015 - Filmklub: "Die Fremde" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=muZm2HxuMXg

3. 6. 2015 - Výtvarná dílna: Obří omalovánky - od 16:30 hod.
3. 6. 2015 - Bildende Werkstätte: Riesen Ausmalbild - ab 16:30 Uhr

4. 6. 2015 - Prezentace dokumentárního filmu "Hluboké kontrasty" - od 18:00 hod.
4. 6. 2015 - Präsentation des Dokumentarfilmes "Tiefe Kontraste" - ab 18:00 Uhr

5. 6. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
5. 6. 2015 - Englischklub - ab 18:00 Uhr

6. 6. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 hod.
6. 6. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 Uhr

8. 6. 2015 - Tvůrčí odpoledne s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 hod.
8. 6. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 Uhr

9. 6. 2015 - Filmový klub: "Architekti" - od 19:00 hod.
9. 6. 2015 - Filmklub: "Die Architekten" - ab 19:00 Uhr

10. 6. 2015 - Koncert "Výborný trio" - od 19:00 hod.
10. 6. 2015 - Konzert "Výborný trio" - ab 19:00 Uhr

11. 6. 2015 - Výtvarná dílna: Motýlí strom - od 16:30 hod.
11. 6. 2015 - Bildende Werkstätte: Der Schmetterlingsbaum - ab 16:30 Uhr

11. 6. 2015 - Informativní schůzka pro zájemce o kurz německého jazyka - od 17:30 hod.

15. 6. 2015 - Výtvarná dílna: Malování a kreslení - od 16:00 hod.
15. 6. 2015 - Bildende Werkstätte: Malen und Zeichnen - ab 16:00 Uhr

16. 6. 2015 - Výtvarná dílna: Kouzlení s voskovkami - od 16:30 hod.
16. 6. 2015 - Bildende Werkstätte: Zaubern mit den Wachsmalstiften - ab 16:30 Uhr

16. 6. 2015 - Filmový klub: "Životy těch druhých" - od 19:00 hod.
16. 6. 2015 - Filmklub: "Das Leben der Anderen" - ab 19:00 Uhr

17. 6. 2015 - Výtvarná dílna: Rámečky na fotky - od 16:30 hod.
17. 6. 2015 - Bildende Werkstätte: Fotos Rähmchen - ab 16:30 Uhr

18. 6. 2015 - Cestovatelská přednáška: Bolívie a Peru - od 18:00 hod.
18. 6. 2015 - Reisevorführung: Bolivien und Peru - ab 18:00 Uhr

21. 6. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 hod.
21. 6. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 Uhr

22. 6. 2015 - Tvůrčí odpoledne s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 hod.
22. 6. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 Uhr

23. 6. 2015 - Filmový klub: "Kámoš" - od 19:00 hod.
23. 6. 2015 - Filmklub: "Ein Freund von mir" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=J3DsLPq884M

26. 6. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
26. 6. 2015 - Englischklub - ab 18:00 Uhr

30. 6. 2015 - Filmový klub: "Léto v Berlíně" - od 19:00 hod.
30. 6. 2015 - Filmklub: "Sommer vorm Balkon" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=QWBup_wvyuk

 

KVĚTEN 2015

Kulturní akce v květnu
Veranstaltungen im Mai

5. 5. 2015 - Výtvarná dílna: FLEUROGAMI - od 16:30 hod.
5. 5. 2015 - Bildende Werkstätte: FLEUROGAMI - ab 16:30 Uhr

5. 5. 2015 - Koncert "Naked Professors" - od 20:00 hod.
5. 5. 2015 - Konzert "Naked Professors" - ab 20:00 Uhr

6. 5. 2015 - Výtvarná dílna pro děti s Luckou Císařovou - od 16:30 hod.
6. 5. 2015 - Bildende Werkstätte für Kinder mit Lucka Císařová - ab 16:30 Uhr.

6. 5. 2015 - Filmový klub: "Velký sen" - od 19:00 hod.
6. 5. 2015 - Filmklub: "Der ganz große Traum" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=5ALOePpgLKo

10. 5. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
10. 5. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

11. 5. 2015 - Tvůrčí odpoledne s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 hod.
11. 5. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 Uhr

12. 5. 2015 - Filmový klub: "V červenci" - od 19:00 hod.
12. 5. 2015 - Filmklub: "Im Juli." - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=S5PzL-M3aWM

14. 5. 2015 - Výtvarná dílna s Luckou Císařovou - od 16:30 hod.
14. 5. 2015 - Bildende Werkstätte mit Lucka Císařová - ab 16:30 Uhr

14. 5. 2015 - Cestovatelská přednáška: Island - s Janem Lukavským - od 18:00 hod.
14. 5. 2015 - Reisevorführung: Island - mit Jan Lukavský - ab 18:00 Uhr

15. 5. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
15. 5. 2015 - Englischklub - ab 18:00 Uhr

16. 5. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
16. 5. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

19. 5. 2015 - Výtvarná dílna s Helenou Jabůrkovou - od 16:30 hod.
19. 5. 2015 - Bildende Werkstätte mit Helena Jabůrková - ab 16:30 Uhr

19. 5. 2015 - Filmový klub: "Tohle není Kalifornie" - od 19:00 hod.
19. 5. 2015 - Filmklub: "This Ain't California" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=2xifuAJERVg

20. 5. 2015 - Výtvarná dílna s Luckou Císařovou - od 16:30 hod.
20. 5. 2015 - Bildende Werkstätte mit Lucka Císařová - ab 16:30 Uhr

23. 5. 2015 - Koncert: hrají bývalí členové kapely Kasteláni: Josef Jakl + Iva Kubíčková + p. Prokeš - od 18:00 hod.

23. 5. 2015 - Konzert: spielen ehemalige Mitglieder der Gruppe "Kasteláni": Josef Jakl + Iva Kubíčková + Herr Prokeš - ab 18:00 Uhr

24. 5. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
24. 5. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

25. 5. 2015 - Tvůrčí odpoledne s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 hod.
25. 5. 2015 - Eko-workshop mit Ivka - ab 15:30 Uhr

26. 5. 2015 - Malování a kreslení s Lucií Rieneslovou - od 16:00 hod.
26. 5. 2015 - Malen und Zeichnen mit Lucie Rieneslová - ab 16:00 Uhr

26. 5. 2015 - Filmový klub: "Almanya - vítejte v Německu" - od 19:00 hod.
26. 5. 2015 - Filmklub: "Almanya – willkommen in Deutschland" - ab 19:00 Uhr
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=1symyME8TdE

27. 5. 2015 - Výtvarná dílna s Luckou Císařovou - od 16:30 hod.
27. 5. 2015 - Bildende Werkstätte mit Lucka Císařová - ab 16:30 Uhr

27. 5. 2015 - Přednáška o myslivosti - od 18:00 hod.
27. 5. 2015 - Diskussion über das Jagdwesen - ab 18:00 Uhr

29. 5. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
29. 5. 2015 - Englischklub - ab 18:00 Uhr

31. 5. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 do 17:00 hod.
31. 5. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 bis 17:00 Uhr

 

BŘEZEN 2015

1. 3. 2015 - Hravé odpoledne - z technických důvodů ZRUŠENO!
1. 3. 2015 - Spielnachmittag - aus technischen Gründen ABGESAGT!

2. 3. 2015 - Výtvarná dílna
2. 3. 2015 - Bildende Werkstätte

4. 3. 2015 - Filmový klub: Za hranicí ticha - od 19:00 hod.
4. 3. 2015 - Filmklub: Jenseits der Stille - ab 19:00 Uhr

7. 3. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 hod.
7. 3. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 Uhr

9. 3. 2015 - Tvůrčí odpoledne s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 hod.
9. 3. 2015 - Eko-workshop - ab 15:30 Uhr

10. 3. 2015 - Malujeme a kreslíme - od 16:00 hod.
10. 3. 2015 - Wir malen und zeichnen - ab 16:00 Uhr

10. 3. 2015 - Divadlo Karromato: Dřevěný cirkus - od 19:00 hod.
10. 3. 2015 - Theater Karromato: Holzzirkus - ab 19:00 Uhr

11. 3. 2015 - Cestovatelské promítání: Skotsko - od 18:00 hod.
11. 3. 2015 - Reisevorführung: Schottland - ab 18:00 Uhr

12. 3. 2015 - Výtvarná dílna: Hrajeme si s papírem - od 16:30 hod.
12. 3. 2015 - Bildende Werkstätte: Wir spielen mit Papier - ab 16:30 Uhr

12. 3. 2015 - Koncert skupiny Manilla Joe - od 19:00 hod.
12. 3. 2015 - Konzert der Gruppe Manilla Joe - ab 19:00 Uhr

15. 3. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 hod.
15. 3. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 Uhr

16. 3. 2015 - Filmový klub: Solino - od 19:00 hod.
16. 3. 2015 - Filmklub: Solino - ab 19:00 Uhr
Solino - Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=qqRvDeiw_sY

17. 3. 2015 - Velikonoční výtvarné dílny - od 16:30 hod.
17. 3. 2015 - Ostern-bildende Werkstätte - ab 16:30 Uhr

18. 3. 2015 - Beseda: Jak vybrat hračku? - od 16:00 hod.
18. 3. 2015 - Diskussion: Wie wählen das Spielzeug aus? - ab 16:00 Uhr

19. 3. 2015 - Koncert skupiny "unORGANized band" - od 19:00 hod.
19. 3. 2015 - Konzert der Gruppe "unORGANized band" - ab 19:00 Uhr

16. - 22. 3. 2015 - Výstava hraček - denně 10:00 - 18:00 hod.
16. - 22. 3. 2015 - Ausstellung von Spielzeugen - täglich 10:00 - 18:00 Uhr

20. 3. 2015 - Anglický klub - od 18:00 hod.
20. 3. 2015 - Englischklub - ab 18:00 Uhr

21. 3. 2015 - Hravé odpoledne - od 15:00 hod.
21. 3. 2015 - Spielnachmittag - ab 15:00 Uhr

23. 3. 2015 - Dopolední akce pro děti z mateřských škol
23. 3. 2015 - Vormittagsveranstaltung für Kiinder aus Kindergarten

23. 3. 2015 - Tvůrčí odpoledne s Ivkou (Eko-workshop) - od 15:30 hod.
23. 3. 2015 - Eko-workshop - ab 15:30 Uhr

23. 3. 2015 - Křest knihy o Českých Velenicích - od 19:00 hod.
23. 3. 2015 - Taufe des Buchs über České Velenice - ab 19:00 Uhr

24. 3. 2015 - Fotografování - od 16:00 hod.
24. 3. 2015 - Fotografierung - ab 16:00 Uhr

24. 3. 2015 - Malujeme a kreslíme - od 16:00 hod.
24. 3. 2015 - Wir malen und zeichnen - ab 16:00 Uhr

25. 3. 2015 - Dopolední akce pro děti ze ZŠ
25. 3. 2015 - Vormittagsveranstaltung für Kinder aus der Grundschule

25. 3. 2015 - Koncert skupiny "Never Been 2 Jamaica" - od 19:00 hod.
25. 3. 2015 - Konzert der Gruppe "Never Been 2 Jamaica" - ab 19:00 Uhr

26. 3. 2015 - Jarní výsadba - od 16:00 hod.
26. 3. 2015 - Frühlingsbepflanzung - ab 16:00 Uhr

29. 3. 2015 - Velikonoční trhy - od 14:00 hod.
29. 3. 2015 - Ostermärkten - ab 14:00 Uhr

30. 3. 2015 - Filmový klub - od 19:00 hod.
30. 3. 2015 - Filmklub - ab 19:00 Uhr

31. 3. 2015 - Zdobení perníčků - od 16:30 hod.
31. 3. 2015 - Dekorieren von Pfeffernüssen - ab 16:30 Uhr

31. 3. 2015 - Beseda o zahradničení - od 18:00 hod.
31. 3. 2015 - Diskussion rund um Gärtnern - ab 18:00 Uhr

 

ÚNOR 2015

Kulturní akce v únoru a březnu
Veranstaltungen im Februar und März

5., 6. a 7. 2. 2015 - Zahajovací přeshraniční festival
5., 6. und 7. 2. 2015 - Grenzüberschreitendes Eröffnungsfestival

6. 2. 2015 - Koncerty: Duo Freischwimma a KamaŠne
6. 2. 2015 - Konzerte: Duo Freischwimma und KamaŠne

12. 2. 2015 - Koncert: jazZÍKAspol
12. 2. 2015 - Konzert: jazZÍKAspol

18. 2. 2015 - Cestovatelské promítání: Kanárské ostrovy
18. 2. 2015 - Reisevorführung: Kanarische Inseln

25. 2. 2015 - Koncert: After Hours
25. 2. 2015 - Konzert: After Hours

26. 2. 2015 - Výtvarná dílna pro malé i nejmenší děti - od 16:30 hod.
26. 2. 2015 - Bildende Werkstätte für kleine und noch kleinere Kinder - ab 16:30 Uhr

27. 2. 2015 - Filmový klub: Kebab Connection
27. 2. 2015 - Filmklub: Kebab Connection
Kebab Connection - trailer: https://www.youtube.com/watch?v=kIN8_WZKTOE